Dzisiaj jest: 20 Grudzień 2014    |    Imieniny obchodzą: Bogumiła, Dominik

Hospicjum w Kielcach

Zakończyliśmy I etap budowy Stacjonarnego Hospicjum im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Hospicjum znajduje się przy parafii Miłosierdzia Bożego na kieleckim Czarnowie.

Przejdź dalej ...

SCHRONISKO W KIDOWIE

Caritas Diecezji Kieleckiej prowadzi w Kidowie, gm. Pilica SCHRONISKO im. św. Jana Pawła II. Przyjmujemy na pobyt całodobowy osoby starsze i niepełnosprawne.

Przejdź dalej ...

Program "SKRZYDŁA"

Program „Skrzydła” polegający na systematycznym materialnym wsparciu uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich w Caritas Kieleckiej funkcjonuje od września 2005 roku.

Przejdź dalej ...

Uroczystości Jubileuszowe 25-lecia Caritas

Uroczystą Eucharystią w dniu 11 grudnia br. w Bazylice Katedralnej pod przewodnictwem biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego rozpoczęły się obchody Jubileuszu 25 - lecia Caritas Diecezji Kieleckiej. Liturgię sprawowali także biskup senior Kazimierz Ryczan i biskup pomocniczy Marian Florczyk, liczne grono kapłanów diecezji kieleckiej oraz księża dyrektorzy Caritas z wielu diecezji w Polsce.

czytaj całość ...Uroczystości Jubileuszowe 25-lecia Caritas

VII Ogólnopolska zbiórka żywności pod hasłem "Tak-Pomagam"

Caritas Diecezji Kieleckiej organizuje przedświąteczną zbiórkę żywności. Zbiórka odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2014 roku (w piątek w godz. 14-20, w sobotę w godz. 9-19) w ponad 60-ciu sklepach sieci Biedronka, PSS Społem, Lewiatan, Delikatesy Centrum,  Carrefour, Wafelek, Paleo.

czytaj całość ...Przedświąteczna zbiórka żywności

Jubileusz 25 lat Caritas Diecezji Kieleckiej

Dnia 18 listopada 1989 r. dekretem ówczesnego Biskupa Kieleckiego Stanisława Szymeckiego  erygowana została Caritas Diecezji Kieleckiej. Ta kościelna instytucja charytatywna kontynuuje tradycje przedwojennej Caritas, która w 1950 r. została zawłaszczona przez komunistyczne władze Polski Ludowej i przez blisko 50 lat nie mogła funkcjonować.

czytaj całość ...Jubileusz 25 lat Caritas Diecezji Kieleckiej

Zapłoną świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

Caritas Diecezji Kieleckiej obchodzi w tych dniach Jubileusz 25-lecia reaktywowania działalności. W nasze świętowanie wpisuje się również Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, jako jedno z najbardziej charakterystycznych działań Caritas w Polsce, prowadzone od 21 lat.

czytaj całość ...Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Strona 1 z 37

Od 21-05-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Gościmy:

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla templates www.joomlashine.com