Dziś: 10 Luty 2016    |    Imieniny: Elwira, Jacek, Scholastyka

PLACÓWKI MEDYCZNE

Usługi medyczne Caritas Diecezji Kieleckiej.

 

Przejdź dalej ...

Stacjonarne Hospicjum im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną osobom chorym paliatywnie.

Przejdź dalej ...

 

pomóżmy w odbudowie domu

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla rodziny państwa Borowiec. W nocy 6 października 2015 r. w ich domu wybuchła butla z gazem, powodując pożar.

Przejdź dalej ...

Centrum Interwencji Kryzysowej w Kielcach udziela cołodobowo bezpłatnej pomocy ludziom przeżywającym różnorodne kryzysy natury psychicznej i duchowej.

Przejdź dalej ...

 

Program "SKRZYDŁA"

Program „Skrzydła” polegający na systematycznym materialnym wsparciu uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

Przejdź dalej ...

Caritas Diecezji Kieleckiej podjął współpracę z Kieleckim Bankiem Żywności w realizacji Podprogramu 2015 w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Przejdź dalej ...

Zapraszamy na obchody Dnia Chorego w Kielcach.

Zapraszamy na diecezjalne obchody Światowego Dzień Chorego w Kielcach, które odbędą się 11 lutego w parafii św. Stanisława na Barwinku w Kielcach. O godz. 11.00 pod przewodnictwem biskupa Jana Piotrowskiego sprawowana będzie Msza Św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

czytaj całość ...Zapraszamy na obchody Dnia Chorego w Kielcach

Warsztaty dla uczestników Programu Pomocy Żywnościowej

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza podopiecznych Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2016  na warsztaty organizowane w ramach działań towarzyszących.

czytaj całość ...Warsztaty dla uczestników Programu Pomocy Żywnościowej

Ferie zimowe za nami!

Zakończył się czas ferii zimowych. Mamy nadzieję, że dla dzieci, które uczestniczyły w różnych formach wypoczynku zorganizowanego przez Caritas Diecezji Kieleckiej był to czas radości i niezapomnianych wrażeń. Czterdzieścioro dzieci z powiatu buskiego uczestniczyło w tygodniowym turnusie zimowym w Zakopanem.

czytaj całość ...Ferie zimowe za nami!

Wózki inwalidzkie od Rycerzy Kolumba

Dnia 26 stycznia 2016 r. w Domu Biskupa Kieleckiego Rada Rycerzy Kolumba przekazała na rzecz Caritas Diecezji Kieleckiej dwadzieścia wózków inwalidzkich. Biskup Jan Piotrowski wyraził wdzięczność za tak cenną inicjatywę, która świadczy o  zaangażowaniu Rycerzy Kolumba w dzieła miłosierdzia Kościoła.

czytaj całość ...Wózki inwalidzkie od Rycerzy Kolumba

Wojewoda z wizytą w Schronisku dla Kobiet

W dniu 25.01 br. Schronisko dla Kobiet Caritas przy ul. Urzędniczej 7b w Kielcach odwiedziła Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek. Spotkanie zostało zainicjowane przez Wojewodę, która pragnęła zapoznać się z formami pomocy świadczonymi przez Schronisko dla Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej oraz Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem.

czytaj całość ...Wojewoda z wizytą w Schronisku dla Kobiet

Strona 1 z 57

WSPIERAJĄ NAS:

  • perfopol.jpg
  • spolem.jpg
  • agropole.gif
  • nsk.jpg
  • zeto.jpg
  • biedronka.jpg
  • piekarnia-pod-telegrafem.png
  • zielen.jpg
  • paradyz.jpg

Wspieraj dzieła miłosierdzia Caritas Diecezji Kieleckiej podczas codziennych zakupów przez internet !    Dziękujemy.

Od 21-05-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Gościmy:

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com