Dzisiaj jest: 21 Wrzesień 2014    |    Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

Hospicjum w Kielcach

W 2011 r. rozpoczęliśmy budowę hospicjum stacjonarnego w Kielcach na Czarnowie dla 44 osób. Dzęki dotychczasowemu wsparciu placówka jest w stanie surowym zamknietym.

Przejdź na stronę: Pola Nadziei...

SCHRONISKO W KIDOWIE

Caritas Diecezji Kieleckiej prowadzi w Kidowie, gm. Pilica SCHRONISKO im. św. Jana Pawła II. Przyjmujemy na pobyt całodobowy osoby starsze i niepełnosprawne.

Przejdź dalej ...

Program "SKRZYDŁA"

Program „Skrzydła” polegający na systematycznym materialnym wsparciu uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich w Caritas Kieleckiej funkcjonuje od września 2005 roku.

Przejdź dalej ...

Wycieczka integracyjno-rekreacyjna w Góry Świętokrzyskie

W dniach od 8-10 września Uczestnicy ŚDS w Proszowicach wzięli udział w wyjeździe integracyjno-rekreacyjnym w Góry Świętokrzyskie. Wyjazd organizowany był przez Stowarzyszenie Pracowników i Sympatyków Środowiskowych Domów Samopomocy.

czytaj całość ...Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Goście z Francji z wizytą w Klubach Integracji Społecznej Caritas

Na zaproszenie Caritas Diecezji Kieleckiej w dniach 8-12 września br. przebywali w regionie Jean de Bodman i Patrick Boulte ze stowarzyszenia  Solidarités Nouveles face au Chômage z Francji.

czytaj całość ...Goście z Francji

Około 850 dzieci wypoczywało na koloniach Caritas

W okresie wakacji 2014 roku Caritas Diecezji Kieleckiej zorganizowała 10 turnusów dla ponad 650 dzieci i młodzieży z  diecezji kieleckiej oraz 200 z Białorusi z rodzin polonijnych. Podczas kolonii realizowano program „Polska. Nasza Ojczyzna” o charakterze historyczno-obywatelskim, który został opracowany przez wolontariuszy Caritas we współpracy z Ośrodkiem Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach (Wzgórze Zamkowe).

czytaj całość ...Kolonie Caritas 2014

Wakacje z Caritas w środowiskowych świetlicach

W świetlicach środowiskowych i ogniskach wychowawczych prowadzonych przez Caritas Diecezji Kieleckiej w okresie wakacji dzieci mogły skorzystać z atrakcyjnej formy wypoczynku w miejscu zamieszkania. W placówkach  w Kielcach, Chmielniku, Mniowie, Ślęcinie, Desznie, Kajetanowie, Jędrzejowie i Proszowicach opieką wychowawców i wolontariuszy objęto ponad 500 dzieci

czytaj całość ...Wakacje z Caritas w środowiskowych świetlicach

Strona 1 z 27

PRZEBUDOWUJEMY DLA PAŃSTWA !

Poprzednia wersja naszej strony internetowej.

Od 21-05-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Gościmy:

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla templates www.joomlashine.com